Kim jestem?

Przez kilkanaście lat zdobywałam doświadczenie marketingowe w przeróżnych firmach, od korporacji po mniejsze biznesy z ambicjami. Budowałam strategie komunikacyjne, wprowadzałam nowe produkty, byłam prelegentką na konferencjach, prowadziłam zajęcia na studiach podyplomowych. Robiłam przeróżne rzeczy, bo zawsze lubiłam się uczyć i zdobywać nowe doświadczenia.

Teraz pracuję na stanowisku bezpośrednio nie związanym z marketingiem, a z technologią i komunikacją. W skrócie – rozwiązuję techniczne problemy klientów związane z front-end developmentem i email marketingiem.

Przez lata podejmowania wyzwań nauczyłam się, że znalezienie problemu tkwi nie tylko w technikaliach, np. kodzie, ile we właściwym zrozumieniu potrzeby klienta, który nie zawsze potrafi ją właściwie opisać. Zresztą odkrycie problemu, to tylko część zadania. Trzeba dostarczyć także rozwiązanie, oraz opisać je zrozumiale dla drugiej strony.

Blog zawiera spostrzeżenia i wskazówki z codziennej pracy. Warto pracować nad poprawą swojej komunikacji, ale i uczyć się, jak prawidłowo interpretować komunikaty innych. To znacznie ułatwia życie i zmniejsza poziom codziennych frustracji.